Praca

Jesteśmy polskim, dynamicznie rozwijającym się producentem najwyższej jakości aromatów dla branży spożywczej oraz kreatorem koncepcji produktów rynkowych.

Kariera

Chcesz zostać częścią ambitnego, dynamicznie rozwijającego się zespołu? Dołącz do Flavours Factory. Zapewniamy Ci bardzo dobre warunki pracy, odpowiednie narzędzia do działania i rozwoju oraz udziału w ciekawych projektach.

Rozwój

We Flavours Factory dbamy o rozwój naszych pracowników. Organizujemy dla nich wewnętrzne szkolenia, dzięki którym mogą zdobywać wiedzę i umiejętności. Regularnie bierzemy również udział w imprezach branżowych, dzięki czemu nasz zespół zna najnowsze trendy a także rynkowe nowości.

Pasja

Pasja w pracy jest dla nas bardzo ważna. Systematycznie ją podsycamy, realizując kreatywne i ambitne projekty. To dzięki niej pracownicy sa zmotywowani i zaangażowani, a nasza firma dynamicznie się rozwija.

Zapraszamy Cię do współpracy!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja:

łódzkie

Zadania:

  1. obsługa obecnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  2. doradztwo technologiczne oraz doradztwo w zakresie trendów, nowości, koncepcji,
  3. planowanie oferty produktowej, wyceny i negocjacje warunków,
  4. realizacja projektów produktowych, inicjatyw koncepcyjnych,
  5. budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz kształtowanie wizerunku firmy - solidnego partnera biznesowego,
  6. analiza rynku konkurencji,
  7. udział w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii żywienia lub pokrewne),
  2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku technologa w przemyśle spożywczym,
  3. bardzo dobra znajomość rynku,
  4. komunikatywność,
  5. samodzielność, dynamizm działania,
  6. wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  7. prawo jazdy kat. B.,
  8. min. dobra znajomość języka angielskiego,
  9. znajomość drugiego języka mile widziana

Oferujemy:

  1. pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  2. pełny etat,
  3. umowę o pracę,
  4. możliwość pracy w trybie home office,
  5. wynagrodzenie stałe + nagroda celowa,
  6. narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy,
  7. pakiet szkoleń wewnętrznych

Laborant

Lipka, woj. mazowieckie

Zadania:

  1. Współuczestniczenie w powstawaniu nowych wyrobów.
  2. Wykonywanie testów i prac analitycznych zgodnie z opracowanymi procedurami.
  3. Pobieranie prób do badań zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami.
  4. Wykonywanie prostych czynności laboratoryjnych typu: przygotowanie próbek i ich wysyłka, ewidencjonowanie próbek.
  5. Kalibracja i konserwacja sprzętu laboratoryjnego.
  6. Prowadzenie rejestracji i klasyfikacji próbek.
  7. Przygotowanie paneli sensorycznych.
  8. Zaopatrzenie laboratorium w niezbędne do pracy narzędzia.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe o kierunku technologia żywności lub chemia.
  2. Ponadprzeciętne wyczucie smaku.
  3. Dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym).
  4. Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
  5. Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów.
  6. Precyzja i dokładność.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego.
  3. Ambitną i kreatywną pracę.
  4. Profesjonalne narzędzia pracy.