Zespół

W skład naszego zespołu wchodzą:

  • najlepsi specjaliści z niezwykle bogatym doświadczeniem w projektowaniu unikalnych smaków trafiających w gusta nawet najbardziej wymagających podniebień,
  • doradcy technologiczni służący wsparciem merytorycznym oraz technicznym w zastosowaniu naszych produktów w zakładach technologicznych,
  • specjaliści od prawa żywnościowego.

Nasi specjaliści pomogą nie tylko w dobraniu odpowiedniego smaku do Państwa potrzeb, ale także zaprojektują gotowe rozwiązanie oparte o wstępną analizę portfolio Klienta, analizę nowości i trendów rynkowych oraz ocenę gotowego wyrobu w zewnętrznych badaniach konsumenckich. 

Klientów wspieramy również poprzez profesjonalne doradztwo, opiniowanie oraz konsultacje w zakresie legislacji produktów spożywczych, ze szczególnym uwzględnieniem dodatków do żywności oraz problematyki znakowania wyrobów.

W ramach współpracy nasi Klienci mogą spodziewać się kompleksowej obsługi oraz dyspozycyjnego zespołu ekspertów. Każdemu kontrahentowi przydzielamy dedykowanego przedstawiciela handlowego lub specjalistę, który odpowie na wszelkie pytania z zakresu naszej działalności oraz udzieli wsparcia w procesie zapytania ofertowego i realizacji zlecenia.