Nowości

Zamiennik soli

Rozwiązanie SALT ENCHANCER TECHNOLOGY są jednymi z najlepszych naturalnych wzmacniaczy soli dostępnych na rynku!

Rekomendujemy, aby nasi Klienci stosowali kombinację naszego aromatu w proszku Wzmacniacz Soli A1402 z naszą płynną wersją Wzmacniacz Soli A1220 (zalecane dawki: odpowiednio 0,3% i 0,1%). Nasza technologia oparta jest na wyjątkowej, idealnie wyważonej kombinacji naturalnych ekstraktów, odtwarzających sensoryczne działanie soli- i nie są to tylko nuty umami i kokumi. Uważamy, że możemy zapewnić lepszy smak przy mniejszym dodatku soli, zastępując jej pozostałą część naszym naturalnym aromatem. Dla uniknięcia gorzkiego smaku i stosowania czystej etykiety nasza technologia jest wolna od chlorku potasu (E 508).

więcej

Lody 2017

Lody, w których czuć nuty marcepanu czy sernika? Zaskakujące połączenia smakowe, które podbiją najbardziej wymagające podniebienia? Sorbety, w których owoce pojawiają się w towarzystwie warzyw i przypraw?

Takie niespodzianki przygotowaliśmy na lato 2017!

Dzięki znajdującym się w naszej ofercie aromatom Twoje lody, sorbety, desery będą kusiły wyjątkowymi, unikatowymi nutami smakowymi i pozytywnie wyróżnią się na tle konkurencji, stawiającej wyłącznie na tradycyjne propozycje.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy nowe owocowe smaki, a dla osób starszych kompozycje na bazie znanych i lubianych alkoholi.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem pełnej oferty? Skontaktuj się z nami!

więcej

Nowy aromat truskawka-twarożek

Nowy smakowity aromat polskiej truskawki z mleczną nutą doskonale sprawdzi się w branży cukierniczej oraz lodach.

więcej